Skallit to firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1999r, zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem posadzek z żywic: epoksydowych, poliuretanowych i polimerowo-cementowych w obiektach przemysłowych, handlowych, sportowych oraz użyteczności publicznej, a także hydroizolacją tarasów, balkonów u osób prywatnych. Jak wiadomo, w każdym z tych obiektów panują inne warunki, dlatego też  podłoże narażone jest w różnym stopniu na obciążenia. Zadaniem naszej firmy jest umiejętne dobranie systemu posadzkowego do potrzeb użytkownika i wskazanie mu rozwiązań,  z których będzie czerpał korzyści przez długie lata.

Największymi atutami podczas realizacji zleceń jest stosowanie odpowiedniej technologii, ale także wykwalifikowani pracownicy oraz dobór odpowiednich materiałów, na których pracujemy. Zlecenia realizujemy w oparciu o przedłożone projekty budowlane lub konkretne zamówienia inwestorów, ale także indywidualne projekty klientów. Każde zlecenie poddawane jest dogłębnej analizie w aspekcie szeroko rozumianych potrzeb zamawiającego. Bez względu na to, czy będzie to realizacja nowego obiektu, czy może skomplikowane prace remontowe lub renowacyjne – dołożymy wszelkich starań, aby efekt skończonej pracy przeszedł najśmielsze oczekiwania naszych klientów.

Nasze posadzki znajdują się w obiektach wielu znanych firm z różnych branż, jak również w licznych garażach, tarasach czy balkonach prywatnych osób z całej Polski. To, co nas wyróżnia spośród konkurencji, to nastawienie na dynamiczny rozwój, dlatego stale podnosimy jakość naszych rozwiązań, stosując zarówno sprawdzone przez lata materiały, jak i nowoczesne systemy, zdecydowanie poprawiające właściwości posadzek. Współpraca
z naszą firmą gwarantuje najnowsze rozwiązania w zakresie ochrony podłoża.  

Działamy na terenie całej Polski. Zadzwoń, zapytaj, zawsze doradzimy, pomożemy, gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Zapraszamy do współpracy.
Jan Curyło – właściciel